Chystáte sa vstúpiť na stránku glovalpremium.sk s predajom alkoholu.

Prosím potvrďte, že už máte 18 rokov ?


Áno       Nie

Turrón s mletými mandľami a medom- PabloGarrigosIbanez

9,90 € s DPH

Tento produkt už nie je dostupný

  • : DSK021
  • : sladke
  • : Nový produkt

Turrón s mletými mandľami a medom- PabloGarrigosIbanez

Turron de Jijona je ručne vyrábaný podľa najstarších tradičných receptúr rodiny Ibáñez z tých najlepších mandlí marcona, divokého medu z pomarančovníku, cukru a vaječných bielkov od lokálnych producentov.Tentoturron je bezpochyby klenotom medzi miestnymi delikatesami.

Turron je tradičná cukrovinka stará viac ako 500 rokov, pochádzajúca z východo-španielskeho mesta Jijona. Už po storočia je veľmi obľúbený, a to i za hranicami Španielska a Európy.

Rodinná firma Pablo Garrigós Ibáñez už po deseťročia ručne vyrábajú tradičné španielske turrony a čokolády. Ich precíznosť a zmyseľ pre detail ju radia medzi TOP gourmet firmy v Španielsku a vďaka tomu ju nájdete vždy po boku tých najlepších značiek. Pablo Garrigós Ibáñez má víziu robiť ľudí šťastnými prostredníctvom svojich výrobkov a ich tvorbe venuje maximálne úsilie, aby výsledok bol najlepší.

Manufaktúra rešpektuje všetky tradičné postupy, ktoré sú v súladu s prírodou, a s veľkou starostlivosťou sú vybrané všetky základné ingrediencie.

Krajina pôvodu : Španielsko
Objem : 150g.

Súvisiace produkty

Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Viac informácií
Súhlasím