Chystáte sa vstúpiť na stránku glovalpremium.sk s predajom alkoholu.

Prosím potvrďte, že už máte 18 rokov ?


Áno       Nie

Turrón s karamelom a mandlami- PabloGarrigosIbanez

17,90 € s DPH

Tento produkt už nie je dostupný

  • : DSK020
  • : sladke
  • : Nový produkt

Turrón s karamelom a mandlami- PabloGarrigosIbanez

Tento lahodný turrón firmy PabloGarrigósIbáñez je vyrobený z najlepších mandlí na svete Marcona spojených jemným karamelom, podľa najstarších tradičných receptúr.

Turrón je tradičná španielska sladkosť, ktorá sa vyrába z mandlí a medu. Firma Pablo Garrigós Ibáñez však túto tradičnú receptúru rada obmeňuje a v tomto prípade ho ozvláštnila lahodným karamelom, ktorého sladká chuť dozaista poteší každého milovníka sladkého.

Rodinná firma Pablo Garrigós Ibáñez už po deseťročia ručne vyrábajú tradičné španielske turrony a čokolády. Ich precíznosť a zmyseľ pre detail ju radia medzi TOP gourmet firmy v Španielsku a vďaka tomu ju nájdete vždy po boku tých najlepších značiek. Pablo Garrigós Ibáñez má víziu robiť ľudí šťastnými prostredníctvom svojich výrobkov a ich tvorbe venuje maximálne úsilie, aby výsledok bol najlepší.

Manufaktúra rešpektuje všetky tradičné postupy, ktoré sú v súladu s prírodou, a s veľkou starostlivosťou sú vybrané všetky základné ingrediencie.

Krajina pôvodu : Španielsko
Objem : 300g

Súvisiace produkty

Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Viac informácií
Súhlasím