Chystáte sa vstúpiť na stránku glovalpremium.sk s predajom alkoholu.

Prosím potvrďte, že už máte 18 rokov ?


Áno       Nie

Olivový olej Extra panenský, Pago Baldios San Carlos Full Moon

27,50 € s DPH

  • : DO110
  • : oleje
  • : Nový produkt

Olivový olej Extra panenský, Pago Baldios San Carlos Full Moon

Lahodný extra panenský olivový olej Pago Baldios San Carlos Full moon je olivový olej, ktorý je vyrobený z olív zbieraných iba za splnu. Je mechanicky lisovaný za studena, aby sa do oleje dostalo len to najlepšie z olív.

V chuti zaznamenáme stopy po banáne, jahodách, a čerstvých bylinkách. Korenisté doznenie.

 

Španielskafirma Pago Baldios San Carlos sa špecializuje na olivy, olivové oleje a vinné octy prémiovej kvality. Plantáže tejto firmy majú perfektné mikroklíma, olivy sú ručne zbierané a ďalej s láskou spracovávané podľa tradičných postupov. Nie je teda divu, že produkty tejto firmy získali už radu medzinárodných ocenení a používajú ich tie najlepšie reštaurácie sveta.

 

Rada olejov a olív Full Moon je špecifická tým, že sú olivy zberané pri októbrovom splne, ktorý podľa povestí prináša večnú silu, šťastie a zdravie. Či je to pravda, či nie, olivy zberané v tomto období majú intenzívnejšiu farbu a chuť, čo prináša neopakovateľný zážitok pre vaše chuťové poháriky.

Krajina pôvodu : Španielsko
Objem : 0,5l
Kyslosť: : max 0,1%

Súvisiace produkty

Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Viac informácií
Súhlasím