Chystáte sa vstúpiť na stránku glovalpremium.sk s predajom alkoholu.

Prosím potvrďte, že už máte 18 rokov ?


Áno       Nie

Perlivá minerálna voda VCH Barcelona

2,30 € s DPH

  • :
  • : nealko
  • : Nový produkt

Prémiová voda VCH Barcelona od spoločnosti VichyCatalan, založenej v r. 1881, je číslom 1 na trhu španielskych perlivých vôd.
Právom si vydobyla túto pozíciu vďaka jedinečnej chuti, takmer neutrálnemu pH a zdraviu prospešným účinkom.

Výborne doplňuje jedlá, podporuje trávenie a je tak právom odporúčaná mnohými osobnosťami zo sveta gastronómie.
Dokonalosť a kvalita vody VCH Barcelona bola uznaná na rôznych veľtrhoch, výstavách a súťažiach v mnohých svetových metropolách, medzi inými aj v Nice, Neapoli, Viedni a Benátkách.

Zdraviu prospešné účinky minerálnej vody VCH Barcelona od firmy VichyCatalan:

Prírodná minerálna voda VCH Barcelona pochádza z prameňa Manantial de Caldes de Malavella v Španielsku, vyvierajúceho z hlbín zeme pri teplote 60 stupňov Celsia. Voda obsahuje 27 z 34 minerálov nevyhnutných pre zdravé fungovanie ľudského tela.

Posledné vedecké štúdie ukázali, že pravidelný denný príjem vody VCH Barcelona prispieva k sníženiu hladiny cholesterolu a triglyceridov. Vďaka obsahu sodíku a hydrogenuhličitanu napomáha pri trávení, črevnej motilite, pri prevencii zubného kazu a posilnení štruktúry kostí. Obsahuje tiež lithium, ktoré má antidepresívne účinky.

Krajina pôvodu : Španielsko
Objem : 1l/0,5l

Súvisiace produkty

Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Viac informácií
Súhlasím