Chystáte sa vstúpiť na stránku glovalpremium.sk s predajom alkoholu.

Prosím potvrďte, že už máte 18 rokov ?


Áno       Nie

Casas del bosque – Najlepšie Chilské vinice

Vinárstvo Casas del Bosque alebo v doslovnom preklade „domy z lesa“ založili v roku 1993 taliansky potomkovia rodiny Cúneo v údolí Casablanca, ktoré je jedným z najkrajších miest v oblasti. Veľké a staré borovicové a olivové stromy a malé biele domy z adobe definovali názov "Casas del Bosque".

 

V súčasnosti je vinohrad vysadený o rozlohe 235 hektárov a venuje sa výhradne produkcii chladných klimatických odrôd, ako sú Sauvignon Blanc, Chardonnay, Riesling, PinotNoir a Syrah. CabernetSauvignon a Carménère.

 

Jednou z najsilnejších stránok Casas del Bosque je jeho pôda. V kopcoch sa červené ílové kompozície sopečného pôvodu nachádzajú na rozložených žulových vrstvách vytvorených pred 110 miliónmi rokov pod Tichým oceánom. Táto pôda dáva týmto vínom jedinečnú charakteristickú príchuť morskej soli.

 

Dnes je Casas del Bosque jedným z najvýznamnejších vinárstiev v Casablanke. V priebehu rokov získalo veľkú prestíž av roku 2010 sa stalo najlepším vinohradom na návštevu v Čile podľa TheWineryGuide, Brasil. Takže ak niekedy navštívite Chile, vrelo odporúčame navštíviť o

Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Viac informácií
Súhlasím